Movies
Ratings
197
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 2.5
Thread of LiesRated ★ 1.5
Inside OutRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 3.5
SecretRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
FallRated ★ 2.0
Hijack 1971Rated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 5.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.0