Titles you rated
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 4.5
Some Day or One DayRated ★ 5.0
Skam Season 3Rated ★ 4.5
LIFERated ★ 3.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 5.0
Midnight Diner: Tokyo Stories Season 1Rated ★ 4.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 2.0- Midnight Diner Season 3Rated ★ 5.0
 - Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.0
 - Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
 
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 3.5- Queer as Folk Season 5Rated ★ 5.0
 - Queer as Folk Season 4Rated ★ 5.0
 - Queer as Folk Season 3Rated ★ 5.0
 - Queer as Folk Season 2Rated ★ 5.0