Titles you rated
Secret GardenRated ★ 2.5
Dong YiRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.0- Damn Good CompanyRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 2.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.5