Movies
Ratings
161
The ClientRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
Scent of a WomanRated ★ 4.0
Saw VIRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
MoneyballRated ★ 2.0
The Golden CompassRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 2.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The King's SpeechRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
ThorRated ★ 1.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0