Movies
Ratings
151
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
PixelsRated ★ 4.0
The Man Who Knew InfinityRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5- Common lifeRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
CocoRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Not OutRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.5
ChefRated ★ 4.0
The Boy Who Harnessed the WindRated ★ 4.5
The Man from TorontoRated ★ 4.0