Titles you rated
The Patience StoneRated ★ 4.0
MadonnaRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Love Me If You DareRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 5.0
Memories of the SwordRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
Grace of MonacoRated ★ 3.0
The PromiseRated ★ 0.5
The Hills Have EyesRated ★ 1.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
BlueprintRated ★ 3.0