Movies
Ratings
699
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 4.5
FailanRated ★ 4.5
SicarioRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.5
National SecurityRated ★ 4.0
The King of JokguRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The UnforgivenRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 3.5
CloverfieldRated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 4.5
The Last DuelRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.0
Mutt BoyRated ★ 4.5
The Coast GuardRated ★ 3.5
ShutterRated ★ 4.0
Beauty WaterRated ★ 3.0
47 Meters DownRated ★ 3.5
The Techniques of FightingRated ★ 4.0