Movies
Ratings
35
VenomRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
Hedwig and the Angry InchRated ★ 5.0
Digimon Adventure: Last Evolution KizunaRated ★ 5.0
My Sister's KeeperRated ★ 4.0
The Life of David GaleRated ★ 4.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 3.0
August RushRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0