Titles you rated
ElementalRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Patriot Byun Hee-jaeRated ★ 1.0
Four Seasons in a DayRated ★ 3.0
Strawberry MansionRated ★ 2.0
BotoxRated ★ 3.0
The DivideRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 3.5
Rise of the GuardiansRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 2.5
The Magnificent SevenRated ★ 2.0
Man of SteelRated ★ 3.0
Pacific RimRated ★ 3.5
The TargetRated ★ 2.0