Titles you rated
Event HorizonRated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.0
Vantage PointRated ★ 2.5
A Monster CallsRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 4.0
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 2.5
DogtoothRated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Fantastic PlanetRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 2.5
I Just Didn’t Do ItRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
YojimboRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.5
Mulholland DriveRated ★ 4.0
MoonRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 4.0