Movies
Ratings
307- NoiseRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
Secret(working title)Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
Don't MoveRated ★ 2.5
The LobsterRated ★ 3.5
TitanicRated ★ 5.0
UprisingRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
A Man Called OttoRated ★ 4.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 5.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
AlienRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 5.0