Titles you rated
ChernobylRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.5
The Princess's ManRated ★ 4.5
SignRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 1.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 3.5
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0