Titles you rated
Tidal WaveRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 3.5
Il MareRated ★ 2.5