Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
BossRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
The UnjustRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
All We Imagine As LightRated ★ 3.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5