Titles you rated
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
My NameRated ★ 3.0
KingdomRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.5
Crash Course in RomanceRated ★ 2.5
The Judge from HellRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Run OnRated ★ 4.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0
VincenzoRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 3.5