Movies
Ratings
693
Jumanji: The Next LevelRated ★ 5.0
ExitRated ★ 5.0
#AliveRated ★ 3.0
InnocenceRated ★ 4.0
The Battleship IslandRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
LucyRated ★ 4.0
Frozen IIRated ★ 4.5
Start-UpRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 4.0
Pitch Perfect 3Rated ★ 5.0
Pitch Perfect 2Rated ★ 5.0
Closest Love To HeavenRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 5.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 5.0
Dark PhoenixRated ★ 4.5