Titles you rated
 AdolescenceRated ★ 3.5 AdolescenceRated ★ 3.5
 Squid Game Season 3Rated ★ 3.0 Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
 KarmaRated ★ 3.5 KarmaRated ★ 3.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
 Shop of the LampRated ★ 3.5 Shop of the LampRated ★ 3.5
 Culinary Class WarsRated ★ 4.0 Culinary Class WarsRated ★ 4.0
- 어른 김장하Rated ★ 4.5
 The TyrantRated ★ 3.0 The TyrantRated ★ 3.0
 No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0 No Way Out: The RouletteRated ★ 3.0
 The 8 ShowRated ★ 3.5 The 8 ShowRated ★ 3.5
 My MisterRated ★ 4.5 My MisterRated ★ 4.5
 Parasyte: The GreyRated ★ 4.0 Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0 Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
 Beef Season 1Rated ★ 4.0 Beef Season 1Rated ★ 4.0
 Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5 Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0 Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
 Into the NightRated ★ 4.5 Into the NightRated ★ 4.5
 Nothing But ThirtyRated ★ 4.0 Nothing But ThirtyRated ★ 4.0
 The Queen's GambitRated ★ 4.0 The Queen's GambitRated ★ 4.0
 FingersmithRated ★ 4.0 FingersmithRated ★ 4.0