Titles you rated
EraserheadRated ★ 3.0
Wild at HeartRated ★ 4.5
Lost Lost LostRated ★ 3.0
As I Was Moving Ahead Occasionally I Saw Brief Glimpses of BeautyRated ★ 4.0
Blow Up My TownRated ★ 4.5
Too Early/Too LateRated ★ 4.0
KaldalonRated ★ 2.5
AlaskaRated ★ 3.0
Lost in TranslationRated ★ 3.0
MovingRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 4.5
Barking Dogs Never BiteRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
The Gleaners & IRated ★ 4.0
Man with a Movie CameraRated ★ 3.5
RespiteRated ★ 3.5
The Man Who Left His Will on FilmRated ★ 4.5- A.K.A. Serial KillerRated ★ 4.5