Titles you rated
Finding DoryRated ★ 2.5
The Jungle BookRated ★ 3.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 2.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
BurntRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
The King of JokguRated ★ 3.5
PrometheusRated ★ 3.5
In the Heart of the SeaRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0