Titles you rated
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
WatcherRated ★ 3.0
NarvikRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
DittoRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
The Big ShortRated ★ 4.0
A Quiet Place Part IIRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 4.5- HeroRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
BlindRated ★ 4.5