Titles you rated
- Mazinkaizer SKLRated ★ 4.0
Leroy & StitchRated ★ 4.0- 독수리 5형제 - 한국판Rated ★ 4.0
Slayers GreatRated ★ 3.0
The Land Before Time IV: Journey Through the MistsRated ★ 3.0
The Land Before Time III: The Time of the Great GivingRated ★ 3.0
Major: The Ball of FriendshipRated ★ 4.0
A Certain Magical Index: The Miracle of EndymionRated ★ 4.0
The Transformers: The MovieRated ★ 4.0- 태권동자 마루치Rated ★ 3.0
- Jungle Emperor Leo: The Brave Change The FutureRated ★ 4.0
Slayers ReturnRated ★ 3.0- 떠돌이 까치Rated ★ 3.0
Yu-Gi-Oh!: Bonds Beyond TimeRated ★ 5.0
Bambi IIRated ★ 3.0
Cardcaptor Sakura: The Sealed CardRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! The Movie: Pyramid of LightRated ★ 4.0- 아기공룡 둘리 - 둘리의 배낭 여행Rated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.0
Tom and Jerry: The Complete CinemaScope CollectionRated ★ 4.0