Titles you rated
65Rated ★ 2.5
Love and MonstersRated ★ 3.5
Black Water: AbyssRated ★ 0.5
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.5
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 4.0
Black SwanRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 0.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 3.0
The Jungle BookRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The Good DinosaurRated ★ 4.0