Titles you rated
The PatriotRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 3.0
The Boondock SaintsRated ★ 5.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
HeroRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
Rules of EngagementRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
I Am SamRated ★ 5.0
Pacific RimRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.0
Broken ArrowRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
UnderworldRated ★ 5.0