Movies
Ratings
377
RomaRated ★ 2.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 2.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Like You Know It AllRated ★ 0.5
HancockRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 2.0
The Yellow SeaRated ★ 3.0
TakenRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
ShrekRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 2.5
War of the WorldsRated ★ 2.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5