Movies
Ratings
115
The FighterRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
SilencedRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
Shaolin SoccerRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0