Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Hide and SeekRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
20th Century GirlRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Will You Be ThereRated ★ 2.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 3.5
TunnelRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
I Want to Know Your ParentsRated ★ 1.5
Attila MarcelRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5