Titles you rated
Orange Is the New BlackRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Marry My Husband: JapanRated ★ 3.0- Love in the Big CityRated ★ 3.5
Youth of MayRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.0
BridgertonRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.0
Inventing AnnaRated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
High CookieRated ★ 2.0
BITCH X RICHRated ★ 0.5
AnnaRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Class of LiesRated ★ 2.0