Titles you rated
BLUE GIANTRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
The ShiningRated ★ 3.5
Stand by Me DoraemonRated ★ 2.0
A Taxi DriverRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The HostRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
PearlRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0- A Dog’s CourageRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
SoulmateRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 3.5
Colorful Stage! The Movie: A Miku Who Can't SingRated ★ 4.0
Take Care of My CatRated ★ 3.0