Titles you rated
BugoniaRated ★ 3.5
Baxter, Vera BaxterRated ★ 3.5
Who Can Kill a Child?Rated ★ 4.0
Death by HangingRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5
Flight of the Red BalloonRated ★ 4.0
The Red BalloonRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
UndineRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
MaterialistsRated ★ 2.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.0
Hard TruthsRated ★ 4.5
Stop Making SenseRated ★ 4.0
I Love Thee for GoodRated ★ 3.5