Series
Ratings
161
Scarlet HeartRated ★ 3.0
Oh My VenusRated ★ 4.5- Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.5
Rich Man, Poor WomanRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
Love in the MoonlightRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
House of Cards Season 5Rated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0