Series
Ratings
23
Tada Never Falls in LoveRated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 2.5
Kamisama Kiss 2Rated ★ 4.0
Kamisama KissRated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 3.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 3.0
Toradora!Rated ★ 4.0
Wolf Girl & Black PrinceRated ★ 3.0
Snow White with the Red HairRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 3.5
Nisekoi Season 2Rated ★ 3.0
NisekoiRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
Memories of the AlhambraRated ★ 2.5
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 4.0
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.5- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.5