Titles you rated
Dear Fair Lady Kong ShimRated ★ 4.0
PastaRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
Shopaholic LouisRated ★ 3.5
GoblinRated ★ 3.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
My GirlRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
BigRated ★ 3.0