Series
Ratings
50
Fate/ZeroRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Band of BrothersRated ★ 4.0
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.0
Pop Team EpicRated ★ 2.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
The PacificRated ★ 3.0
Courage the Cowardly DogRated ★ 3.5
Regular ShowRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
Ghost in the Shell: Stand Alone ComplexRated ★ 3.5- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.0