Titles you rated
Personal TasteRated ★ 3.0
PastaRated ★ 4.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 2.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 1.0
I Need RomanceRated ★ 3.0- School Season 1Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 2.5