Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Seven Years of NightRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 3.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
127 HoursRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Hi.5Rated ★ 3.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 5.0
The SubstanceRated ★ 3.5