Titles you rated
Attack on TitanRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Pachinko Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.5
It's a SinRated ★ 4.0
Framing Britney SpearsRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 5.0