Movies
Ratings
79
BreathlessRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
HookRated ★ 4.0
50/50Rated ★ 4.0
The ContactRated ★ 4.0
The HostRated ★ 5.0
Sarah's KeyRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0- The CureRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.0
Late AutumnRated ★ 5.0
The NetRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0