Titles you rated
Strike LoveRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Gye Baek, Warrior’s FateRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.5
RookiesRated ★ 5.0
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
He Who Can't MarryRated ★ 4.0
Modern FarmerRated ★ 2.5
Bad GuysRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
All InRated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 5.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 2.0
IljimaeRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0