Series
Ratings
101
Fight For My WayRated ★ 3.5
Shopaholic LouisRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
On the Way to the AirportRated ★ 4.0
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 2.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.5
Marriage ContractRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5
PianoRated ★ 4.0