Titles you rated
Cannibal HolocaustRated ★ 2.5
PulseRated ★ 4.0
Days of Being WildRated ★ 4.5
AntichristRated ★ 4.5
CureRated ★ 4.5
BurningRated ★ 3.5
Exit Through the Gift ShopRated ★ 3.5
ThesisRated ★ 3.5
A Better TomorrowRated ★ 4.5
SonatineRated ★ 4.5
The Big HeatRated ★ 4.0
LiverleafRated ★ 3.5
FireworksRated ★ 5.0
Violent CopRated ★ 4.0- Blood and BonesRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
The Social NetworkRated ★ 4.5