Titles you rated
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
UnnaturalRated ★ 4.5- Damn Good CompanyRated ★ 4.0
HERORated ★ 5.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
Solitary GourmetRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Dead SetRated ★ 3.5
MisfitsRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 5.0
ShamelessRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.5
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 4.5