Series
Ratings
141
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Ally McBealRated ★ 4.0
The L WordRated ★ 3.5
SandglassRated ★ 3.5
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0- Queer as Folk Season 1Rated ★ 3.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
The X-FilesRated ★ 4.5
True BloodRated ★ 4.0
New Journey to the West Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
- SoulmateRated ★ 4.5
Friends Season 6Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
What Happens to My Family?Rated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 2.5- DamoRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 3.5