Movies
Ratings
379
White ChicksRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Lost in StarlightRated ★ 3.0
Meet Joe BlackRated ★ 3.5- WishRated ★ 2.0
Miao MiaoRated ★ 2.5
Instant SwampRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
The FallRated ★ 4.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
BeatRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0