Movies
Ratings
467
Decision to LeaveRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
MoonlightRated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
The Current WarRated ★ 1.5
The CourierRated ★ 3.0
National Theatre Live: FrankensteinRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 4.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Black WidowRated ★ 2.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.5
My Blueberry NightsRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
The Science of SleepRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5