Movies
Ratings
668
ExhumaRated ★ 3.0
The WhaleRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
OccultRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 3.0
SuspiriaRated ★ 4.0
Spring BreakersRated ★ 3.0
The Sea of TreesRated ★ 3.0
Good TimeRated ★ 4.0
The Disaster ArtistRated ★ 3.0
XRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 2.0
One Missed CallRated ★ 3.0
CreepRated ★ 3.0
Noroi: The CurseRated ★ 4.0
TangerineRated ★ 4.0
MemoriesRated ★ 4.0
UsRated ★ 2.0