Titles you rated
Ip ManRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
Someone SpecialRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Running ManRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 3.0
Project ARated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
PapillonRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 3.0