Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 2.0
CluelessRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 5.0
The 100th Love with YouRated ★ 5.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 5.0
DefaultRated ★ 1.5
Fall in Love at First KissRated ★ 1.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Kissing BoothRated ★ 1.5
Castle in the SkyRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 5.0
Miss & Mrs. CopsRated ★ 1.5