Movies
Ratings
434
TrumboRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0- WishRated ★ 2.5
Art of FightingRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.5
IncendiesRated ★ 5.0
The Boy and the HeronRated ★ 5.0
Carlito's WayRated ★ 3.5
Take the Money and RunRated ★ 4.0
ManhattanRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
Meet the ParentsRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 2.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
Mary Poppins ReturnsRated ★ 3.5