Movies
Ratings
75
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Big FishRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Kick-AssRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 5.0
Clash of the TitansRated ★ 5.0