Titles you rated
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The Golden CompassRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
InkheartRated ★ 3.0
StardustRated ★ 5.0
ShaolinRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
In TimeRated ★ 5.0
RedRated ★ 3.0
Painted SkinRated ★ 5.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 4.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Warm BodiesRated ★ 2.0
DaybreakersRated ★ 3.0
The Warring StatesRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
GodzillaRated ★ 3.0
10,000 BCRated ★ 2.0